ФБР не розслідує справи через брак перекладачів

Через брак перекладачів ФБР не може розшифрувати сотні матеріалів перехоплених дзвінків та електронних листів.

У ФБР накопичилася велика кількість записів перехоплених телефонних дзвінків і електронних листів.

Значна частина з них залишається необробленою через те, що у Федеральному бюро розслідувань працює занадто мало перекладачів.

Про цю секретну проблему, яку відчуває секретне відомство США, повідомила The New York Times з посиланням на доповідь міністерства юстиції США.

"Неможливість вивчення подібних матеріалів збільшує ризик того, що ФБР не отримає інформацію, яка може бути важлива для контртерористичної і контррозвідувальної діяльності", - говориться в доповіді.

У той же час, міністерство юстиції не привело конкретних прикладів того, коли брак перекладачів у ФБР призводили до того, що відомству не вдавалося в найкоротші терміни затримувати підозрюваних терористів. ФБР, у свою чергу, заявило, що продовжує роботу щодо зменшення кількості необроблених аудіозаписів та електронних листів, а також намагається найняти на роботу додаткових перекладачів.

"ФБР як і раніше прагне оперативно вивчати всі матеріали іноземними мовами, а також визначає пріоритети, щоб переконатися, що найбільш важливим матеріалам надається дуже пильна увага", - йдеться в повідомленні ФБР.

У ФБР відзначають, що багато документів не вивчаються співробітниками служби тому, що аналітики для виявлення найбільш важливих файлів використовують сучасне комп'ютерне забезпечення, і не мають потреби у відкритті і перевірки кожного файлу вручну.

Читайте також:

ФБР провело найбільше в історії кіберзлочинів затримання фішерів

ФБР виплатило 250 тис. доларів підозрюваному в терактах 11 вересня

Нью-йоркські терористи звинуватили ФБР у брехні

Резидент ЦРУ, звинувачений у зґвалтуванні, здався ФБР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: