ФБР офіційно визнала Семюеля Літтла наймасовішим серійним убивцею в історії США: хто він такий

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік зізнався у вбивстві 93 осіб.

Федеральне бюро розслідувань у США офіційно визнало Семюеля Літтла наймасовішим серійним убивцею в історії країни.

Про це пише пресслужба ФБР.

За їхніми словами, слідчі Бюро п’ять років проводили експертизи для встановлення причетності Літтла до низки смертей та ще 18 місяців після того, як він почав зізнаватися у скоєному в листопаді 2018 року. 

"Літтл зізнався в 93 вбивствах, і криміналісти ФБР вважають, що всі його визнання заслуговують довіри. Правоохоронним органам вдалося перевірити 50 зізнань, причому багато ще очікують остаточного підтвердження", - йдеться у заяві ФБР.

Там зазначають, що Літтл вбивав людей від 1970 до 2005 року. Більшість із них були особи із бідних прошарків населення, а тому значна кількість із них вважалась померлими від передозування наркотиками або із невстановлених причин. Деякі тіла досі не знайшли.

ФБР також оприлюднила його відеозізнання та намальовані ним у в’язниці портрети його жертв, переважна більшість з яких були чорношкірими жінками.

Літтла спіймали 2012 року у штаті Кентуккі у справі про продаж наркотиків. За його ДНК було встановлено причетність до кількох вбивств, за що він отримав перше довічне ув’язнення. Однак згодом він почав співпрацювати зі слідством і оприлюднив зізнання у майже 90 вбивствах на території 14 штатів.

Раніше наймассовішим американським серійним вбивцею вважався Гері Леон Рідвей, також відомий як "вбивця з Зеленої річки". Спочатку він був засуджений за 48 окремих вбивств, проте згодом зізнався, що забрав життя 71 особи. 

Відео Довіку за ґратами за вбивство 85 пацієнтів - вирок наймасовішому серійному вбивці Німеччини

Під час роботи у лікарні Дельменгорста з 1999 по 2005 роки чоловік розважався тим, що викликав у хворих навмисну зупинку серця. Для цього вводив їм певні ліки. А тоді, щоб завоювати захоплення колег, реанімував їх. Та повертати до життя після такої витівки здебільшого не вдавалося, і пацієнти помирали.    

Довіку за ґратами за вбивство 85 пацієнтів - вирок наймасовішому серійному вбивці Німеччини

Залиште свій коментар

Вибір редакції