ФБР опублікувало зображення Усами бен Ладена без тюрбана і бороди

ФБР за допомогою цифрових технологій створило кілька "нових фото" бен Ладена, передбачаючи, що він може виглядати так.

Усама бен Ладен
Усама бен Ладен
Американське ФБР за допомогою цифрових технологій створило нові зображення Усами бен Ладена.

На них бен Ладен вперше представивши його без традиційного тюрбана на голові, без бороди і в європейському одязі.

Таким його ще ніхто і ніколи не бачив, однак, як вважають спецслужби, той може так виглядати, щоб успішно ховатися від США.

Штучно зроблені "фотографії" зображують бен Ладена старшим в порівнянні з його традиційними портретами. На одній з них він у колишньому тюрбані і з бородою, але довшою і сивою, а шкіра на його обличчі ще більше обвисла.

На іншому "знімку" лідер "Аль-Каїди" практично невпізнанний. Замість традиційного афганського одягу на ньому звичайна сорочка, густе волосся на голові і щетина замість бороди.

Зображення розміщені на Інтернет-ресурсі держдепартаменту США. Там же опубліковані подібні "фотографії" ще 17 найбільш розшукуваних терористів.

Як відомо, розвідувальні служби США на початку грудня заявили, що мають в своєму розпорядженні нову інформацію про місцезнаходження Усами бен Ладена. Востаннє аналогічні дані надходили в ЦРУ кілька років тому. Помічник президента США з національної безпеки Джеймс Джонс розповів, що ватажок "Аль-Каїди" ховається в Північному Вазірістані і стоїть то на пакистанському, то на афганському боці кордону.

У свою чергу, міністр оборони США Роберт Гейтс заявив, що спецслужби не мають інформації про точне місцезнаходження бен Ладена. При цьому в Білому домі вважають, що навіть якщо найрозшукуванішого в світі терориста так і не вдасться зловити, то навряд чи це вплине на загальний успіх військової операції в Афганістані.

Читайте також:

США відомо про місцезнаходження бен Ладена

Полонений таліб натякнув, що бен Ладен в Афганістані

Американські військові дозволили бен Ладену втекти

Син Усами бен Ладена хоче працювати в ООН

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: