ФБР попередило, що Аль-Каїда знову шукає льотчиків

ФБР і міністерство внутрішньої безпеки повідомляє в звіті для правоохоронців про можливі теракти з використанням легкомоторних літаків.

ФБР і Міністерство внутрішньої безпеки США попередили про небезпеку терористичних атак з використанням легкомоторних літаків, повідомляє Associated Press.

Це попередження вийшло напередодні десятої річниці атаки 11 вересня, під час якої нападники захопили чотири рейсові пасажирські авіалайнери і спрямували їх у вежі Світового торговельного центру в Нью-Йорку, а також на будинок Пентагону.

За даними влади, більш точної і достовірної інформації про можливі загрози поки немає. Як випливає із звіту спецслужб, який має AP, "Аль-Каїда" планувала атаки з використанням авіації, оскільки вони можуть мати більш руйнівні наслідки, ніж інші види нападів.

У п'ятисторінковому звіті йдеться про те, що "Аль-Каїда" продовжує виявляти цікавість до вербування технічних фахівців на Заході, які згодом могли б навчитися управлінню легкомоторним літаком.

Документ був розісланий до територіальних підрозділів правоохоронних органів і чиновникам на місцях, не отримавши якогось спеціального статусу. Водночас влада посилила заходи безпеки по всій країні напередодні річниці.

Як повідомлялось, після ліквідації військовим США терориста №1 Усами бен Ладена, стало відомо, що він планував атаки на США в 10-у річницю терактів 11 вересня 2001 року.

Читайте також:

У США чекають масштабних терактів на 10-ту річницю трагедії 9/11

Пил від терактів 11 вересня повільно убиває людей, які розбирали завали

У США стратили "месника" за 11 вересня

Бен Ладен готував атаку на США в річницю терактів 9/11

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: