ФБР провело найбільше в історії кіберзлочинів затримання фішерів

У США і Єгипті було затримано близько 100 осіб, яких підозрюють в участі у великих фішингових атаках на американські банки. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Федеральне бюро розслідувань США оголосило про те, що в результаті проведення найбільшої антифішингової операції "Phish Phry" були пред'явлені звинувачення майже сотні людей.

Понад п'ятдесят жителів Каліфорнії, Невади і Північної Кароліни, плюс майже 50 єгиптян підозрюються в злочинах пов'язаних з комп'ютерними махінаціями і відмиванням грошей, а також в крадіжці ідентифікаційних даних за обтяжливих обставинах і таємній змові з метою організації банківських махінацій.

За даними ФБР, кіберзлочинці дістали незаконний доступ до сотень і навіть тисяч банківських аккаунтів, після чого вивели з них на підконтрольні підставні рахунки близько півтора мільйони доларів.

Глава ФБР Роберт Мюллер відзначив, що бізнесу і приватним особам варто було б ретельніше піклуватися про власну онлайн-безпеку, і порадив всім використовувати стійкі паролі. "Кіберзлочинність видається нереальною лише до того часу, поки вона не завдала удару особисто по вас", - попередив він.

Читайте також:

Вкрадено паролі до 10 тисяч поштових скриньок на Hotmail

Затримано хакера, що зламав комп’ютерну мережу Пентагону

Українські хакери "обчистили" банк США на 415 тисяч доларів

Хакери зламали новий iPhone OS 3.0

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: