ФБР щодня додає до списку потенційних терористів 1600 людей

Американські спецслужби щодня знаходять тисячі людей, яких можна підозрювати у причетності до світового тероризму.

З березня 2008 до березня 2009 року співробітники спецслужб США щодня пропонували додати до переліку осіб, яких підозрюють в тероризмі, по 1600 нових прізвищ.

Доповідь Федерального бюро розслідування оприлюднив департамент юстиції Сенату. За його даними, наразі список "кандидатів у терористи" від ФБР нараховує 400 тисяч осіб і більше мільйона записів. При цьому за вказаний період щодня надходили запити про видалення до 600 імен і про зміну близько 4800 записів.

У самому ФБР, зі свого боку, заявили, що не кожна людина з цього списку є окремою особистістю. Часто, зізналися у спецслужбі, там зазначаються помилкові імена або псевдоніми вже відомих терористів.

Менше 5% згаданих в списку - громадяни США або люди, які постійно проживають в країні. 9% також входять до списку небажаних авіапасажирів.

Через завелику перестраховку ФБР помиляється та затримує навіть невинних людей. Так, нещодавно стало відомо, що ФБР сплатило 250 тисяч доларів підозрюваному в терактах 11 вересня сину єгипетського дипломата. Чоловіка помилково заарештували і протримали у камері майже місяць.

Читайте також:

Йорданець намагався підірвати хмарочос у США

ФБР полює на палестинського "Доктора Франкенштейна"

Нью-йоркські терористи звинуватили ФБР у брехні

ФБР виплатило 250 тис. доларів підозрюваному в терактах 11 вересня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: