ФБР видало ордер на арешт нареченого загадково загиблої блогерки Габбі Петіто

ФБР видало ордер на арешт нареченого загадково загиблої блогерки Габбі Петіто

U.S. Environmental Protection Agency; EPA

Після спільної подорожі наречений блогерки сам повернувся додому, а через кілька днів зник.

ФБР видало федеральний ордер на арешт нареченого блогерки Габбі Петіто, тіло якої в неділю виявили в національному парку Вайомінґа. 

Про це повідомляє ВВС.

Згідно з обвинувальним вироком, після смерті Петіто, від 30 серпня до 1 вересня,  Браян Ландрі використовував "несанкціоновані пристрої", зокрема дебетову картку та ПІН-код для рахунків, які йому не належать.

Зазначається, що за допомогою незаконних операцій чоловік отримав понад тисячу доларів. 

"Хоча цей ордер на арешт дозволяє правоохоронним органам заарештувати пана Ландрі, ФБР і наші партнери по всій країні продовжують розслідування фактів і обставин вбивства пані Петіто", - сказав спеціальний агент ФБР Майкл Шнайдер.

23-річний Браян Ландрі вважається зниклим безвісти. Рідні стверджують, що 14 вересня він без мобільного телефону і гаманця вирушив у похід і не повернувся.

Пошуки Ландрі зосереджені у заповіднику поблизу Норт-Порта площею 24 тисячі акрів. Поліція використовує собак, дрони і всюдиходи. Окрім того, правоохоронці перевіряють сотні повідомлень про появу Ландрі в межах Флориди і Алабами.

Правоохоронці вважають Ландрі "зацікавленою особою" у справі, однак звинувачень у причетності до загибелі Петіто не висувають.

Як повідомлялося, тіло Габбі Петіто, яка загадково зникла під час автоподорожі з нареченим, виявили в неділю в національному парку Вайомінґа.

Смерть 22-річної дівчини кваліфікували як вбивство. Водночас інформацію про те, як саме загинула американка, поки не повідомляють.

Кілька тижнів Габбі і Браян їздили країною у фургоні, звітуючи про подорож дописами у Мережі з хештегом #vanlife. 

Новини світу: у Сполучених Штатах за загадкових обставин загинула 22-річна блогерка Габріель Петіто

Новини світу: у Сполучених Штатах за загадкових обставин загинула 22-річна блогерка Габріель Петіто
Наступна публікація