ФБР звинуватили у незаконному прослуховуванні телефонів

Директор ФБР навіть і не знав про діяльність його підлеглих.

ФБР США звинуватили у незаконному прослуховуванні телефонних розмов громадян. Бюро розслідувань змусило телефонні компанії надати більше двох тисяч записів розмов під приводом боротьби з неіснуючими терористичним погрозами. Після цього відомство випустило спеціальні санкції, які реабілітували ці дії.

Протягом місяця в США буде опублікована доповідь Міністерства юстиції, в якій стверджується, що ФБР не раз порушувало закон, який захищає цивільні свободи громадян.

Генеральний радник ФБР Валері Карпоні визнала, що бюро порушило "Закон про приватні електронні комунікації". За її словами, директор ФБР Роберт Мюллер нічого не знав про ці події до початку розслідування Міністерства юстиції.

Нагадаємо, Барак Обама визнав, що американська розвідка мала достатньо інформації про підготовку вибуху літака у Детройті, але не змогла нею правильно скористатися.

Президент США повідомив про це після того, як радники з питань безпеки поінформували його про хід розслідування спроби вибуху літака над Детройтом.

Він також пообіцяв запобігати майбутнім спробам "Аль-Каїди" заподіювати шкоду американським громадянам.

Читайте також:

Обама розкритикував спецслужби за провал з нігерійським терористом

Спецслужби визнали справедливою критику Обами

Нідерландські слідчі не знайшли спільників у нігерійського терориста

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: