Федеральна торгова комісія США подала до суду на Intel

Представники Федеральної торгової комісії стверджують, що корпорація Intel перешкоджала виходу на ринок більш якісної продукції від інших виробників.

Федеральна торгова комісія США (FTC) подала позов проти корпорації Intel. Компанію звинувачують у тому, що вона протягом десяти років незаконно використовувала своє домінуюче становище на ринку мікропроцесорів, перешкоджаючи розвитку конкуренції.

У FTC вважають, що керівництво Intel боялося втратити монополію на ринку мікропроцесорів. У результаті цього споживачі втратили можливість вибору.

У заяві відзначається, що корпорація змушувала виробників комп'ютерів (таких як Dell, Hewlett-Packard і IBM) купувати тільки процесори Intel. Для цього використовувалися всі доступні способи. Також Intel укладала угоди, які накладали певні обмеження на партнерів. У результаті компанії не могли продавати комп'ютери з центральними процесорами від інших виробників.

Подібну стратегію Intel використовувала і на ринку графічних процесорів. Представники FTC вимагають, щоб корпорації заборонили використовувати неконкурентні методи боротьби на ринку. Також є ймовірність, що Intel можуть заборонити навмисно створювати і розповсюджувати продукцію, яка погіршує продуктивність центральних і графічних процесорів інших компаній.

Попередні слухання по цій справі розпочнуться 15 вересня 2010. У травні 2009 року Intel вже оштрафували на 1,06 мільярда євро за порушення антимонопольного законодавства Євросоюзу. У корпорації з цим рішенням не погодилися і оскаржили його.

У листопаді поточного року антимонопольний позов проти корпорації Intel подала прокуратура штату Нью-Йорк, яка також звинуватила корпорацію в тому, що вона досягла домінуючого положення на ринку мікропроцесорів шляхом "погроз і змов". Крім цього, про намір перевірити діяльність Intel оголосила Федеральна антимонопольна служба Росії.

Читайте також:

У Великобританії почалися випробування пристрою для "інтиму на відстані"

Американський дослідник відправив інтернет-повідомлення силою думки

Японці створили гнучкий мобільник, який заряджається від рук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: