Фестиваль Love Parade, на якому загинули 19 людей, більше не проводитимуть

Організатори фестивалю Love Parade у Німеччині вирішили більше ніколи не проводити захід після загибелі 19 людей в результаті тисняви.

Організатор музичного фестивалю Love Parade у Німеччині, де 24 липня загинули 19 осіб, заявив, що фестиваль, який має вже досить тривалу історію, ніколи більше проводиться не буде.

На прес-конференції Райнер Шаллер сказав, що не може виразити словами жах, якого він зазнав від того, що трапилося в Дуйсбурзі.

Більшість людей загинули в тисняві, що виникла в тунелі при вході на майданчик, де проводився фестиваль. Тиснява на фестивалі виникла через те, що дуже багато народу намагалися потрапити на захід, незважаючи на те, що фестивальний майданчик і так був заповнений людьми.

Територію фестивалю оточили поліцейські і повідомили через гучномовці про те, що вхід на фестиваль закрито. Тим не менше, охочі все одно прагнули потрапити за оточення. Єдиний прохід на територію фестивалю вів через тунель, де через скупчення людей почалася тиснява.

Фестиваль електронної танцювальної музики Love Parade проходить у Німеччині з 1989 року. Спочатку місцем проведення заходу був Берлін, проте пізніше фестиваль стали організовувати і в інших регіонах Німеччини. У середньому Love Parade щороку відвідують близько мільйона людей. У Дайсбург, за даними організаторів, приїхало близько 1,4 мільйона людей.

Читайте також:

Кількість жертв на Love Parade зросла до 19 осіб

Через паніку на фестивалі Love Parade натовп затоптав 15 людей

У Севастополі загинув один з учасників байк-шоу

ВідеоТиснява на музичному фестивалі Love Parade в Дуйсбурзі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: