Фідель Кастро назвав головні завдання людства

Фідель Кастро виступає за встановлення миру на планеті та боротьбу з глобальними кліматичними ззмінами.

Лідер кубинської революції Фідель Кастро в п'ятницю, 3 вересня, виступив з промовою перед студентами Гаванського університету.

Це перший публічний виступ колишнього президента Куби перед великим скупченням людей з тих пір, як він залишив президентську посаду в 2006 році.

У своїй промові Фідель Кастро позначив два основні виклики, кинутих часом людству: встановлення миру на планеті і боротьба з глобальними кліматичними змінами. Особливу увагу колишній кубинський лідер приділяє встановленню миру на планеті.

На думку Кастро, світ фактично стоїть на порозі атомної війни, яка може початися, якщо США і Ізраїль ухвалять рішення надати військовий тиск на Іран, який відмовляється згорнути свою ядерну програму. "Завдання народів планети, яких більш ніж семи мільярдів чоловік, - не допустити цього", - підкреслив 84-річний політик.

У зв'язку з цим Фідель Кастро нагадав про необхідність ядерного роззброєння і нерозповсюдження зброї масового знищення. Колишній президент закликав світові держави відмовитися від ядерного озброєння і врегулювати конфлікти зі своїми суперниками у мирному ключі. За словами Фіделя Кастро, "ядерна зброя має зникнути", а атомну енергію "слід використовувати тільки на благо".

Гаванський університет, був обраний як майданчик для виступу Фіделя Кастро у зв'язку з тим, що саме цей виш в 1950 році закінчив майбутній кубинський лідер.

Послухати лідера кубинської революції прийшли тисячі студентів, багато з яких займали місця за кілька годин до початку заходу. Звернення Кастро до студентів, яке тривало 45 хвилин, транслювали в прямому ефірі практично всі телеканали і радіостанції Куби.

Нагадаємо, Фідель Кастро не виступав на публіці з 2006 року, коли важка хвороба змусила його передати президентські повноваження своєму братові Раулю. З тих пір про стан Кастро надходили суперечливі відомості. Однак влітку 2010 року колишній президент Куби знову нагадав про себе, з'явившись у низці публічних місць Гавани і давши інтерв'ю кільком виданням, в тому числі зарубіжним.

Більше того, 7 серпня Фідель Кастро вперше за чотири роки виступив перед парламентом країни, особисто скликавши парламентаріїв на екстрену сесію, присвячену відносинам між США та Іраном.

Читайте також:

Фідель Кастро виступив на мітингу проти ядерної війни

Чавес і Кастро обговорили ризик початку світової ядерної війни

Фіделю Кастро виповнилося 84 роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: