Фідель Кастро назвав США "варварською імперією"

Фідель Кастро назвав США самою войовничою з усіх імперій, а керівників країни - варварами.

Колишній кубинський лідер Фідель Кастро виступив з різкою критикою США, назвавши їх "варварської імперією".

"Наша кубинська революція зіткнулася з найсильнішою імперією у світі - з імперією янкі. Це - варварська імперія, і багато її керівників - варвари", - сказав Кастро в ході виступу в Гавані на честь 50-річчя створення на Кубі Комітетів захисту революції. Він додав, що вважає США "самою войовничою з усіх імперій".

Кастро також висловив свою думку з приводу капіталізму. За його словами, "у капіталізму немає жодних моральних і етичних цінностей: все продається. Неможливо в таких умовах правильно виховувати народ: люди перетворюються на егоїстів, а іноді - навіть у бандитів".

Як повідомлялося раніше, Фідель Кастро заявив, що світ фактично стоїть на порозі атомної війни, яка може початися, якщо США і Ізраїль ухвалять рішення надати військовий тиск на Іран, який відмовляється згорнути свою ядерну програму. "Завдання народів планети, яких більш ніж семи мільярдів чоловік, - не допустити цього", - підкреслив 84-річний політик.

У зв'язку з цим Фідель Кастро нагадав про необхідність ядерного роззброєння і нерозповсюдження зброї масового знищення. Колишній президент закликав світові держави відмовитися від ядерного озброєння і врегулювати конфлікти зі своїми суперниками у мирному ключі. За словами Фіделя Кастро, "ядерна зброя має зникнути", а атомну енергію "слід використовувати тільки на благо".

Читайте також:

Фідель Кастро звинуватив Ахмадінежада в антисемітизмі

Фідель Кастро виступив на мітингу проти ядерної війни

Чавес і Кастро обговорили ризик початку світової ядерної війни

Кастро назвав бен Ладена агентом ЦРУ

Фідель Кастро назвав головні завдання людства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: