Фідель Кастро назвав стрілянину в Арізоні "звірячим актом"

Лідер кубинської революції висловив співчуття Бараку Обамі і закликав Сполучені Штати долучитися до боротьби з "абсурдними війнами і голодом".

Лідер кубинської революції Фідель Кастро розцінив замах на члена Конгресу США Габріель Гіффордс як "звірячий акт". Відповідний заголовок він дав своїй статті, опублікованій кубинськими ЗМІ.

"Конгрессвуман-демократ від Арізони Габріель Гіффордс стала жертвою злочинного замаху", - пише Кастро у своїй публікації.

Він процитував заяву Барака Обами, в якій президент США називає цей замах трагедією і страшним актом насильства, який не може мати місце у вільному суспільстві.

Заклик Обами, пише Кастро, "відносно драматичний і досить сумний".

"Навіть ми, хто зовсім не поділяє його політичних і філософських ідей, щиро бажаємо, щоб не вмирали діти, судді, конгресмени і ніхто з громадян Сполучених Штатів настільки абсурдно і невиправдано", - підкреслив лідер кубинської революції.

За словами Кастро, "у світі щорічно гинуть багато мільйонів людей внаслідок абсурдних воєн, бідності, голоду і загибелі навколишнього середовища, що відбуваються з вини найбагатших і найбільш розвинених країн планети".

"Нам хотілося б, щоб Обама і Конгрес Сполучених Штатів розділили з іншими народами цю заклопотаність", - завершив свою статтю Кастро.

Нагадаємо, 8 січня в місті Тусон на зустрічі члена Конгресу Габріель Гіффордс з виборцями 22-річний Джаред Лі Лофнер вистрілив політику у голову, а потім відкрив хаотичну стрілянину.

Шестеро людей загинули, серед них – 9-річна дівчинка. Ще 13, зокрема і сама Гіффордс, дістали поранення. Конгресвумен прооперували, її стан залишається важким, хоча лікарі і висловлюють обережний оптимізм.

Читайте також:

"Арізонському стрільцю" загрожує смертна кара

Замах на члена Конгресу США скоїв параноїк, який начитався Гітлера і Маркса

Фідель Кастро: те, що Обаму ще не вбили – це просто везіння

Політики всього світу засудили замах на члена Конгресу США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: