Фідель Кастро підтримав вручення премії миру Обамі

Кастро назвав присудження премії Обамі позитивним кроком.

Колишній кубинський лідер Фідель Кастро назвав присудження Нобелівської премії президентові США Бараку Обамі позитивним кроком.

При цьому він відзначив, що це було зроблено швидше з метою висловити негативне ставлення до політики попередників нинішнього американського лідера, ніж з метою визнати конкретні заслуги нинішнього керівника Америки.

"Багато хто вважає, що Обама поки ще не заслужив право отримати цю престижну нагороду. Але нам би більше хотілося стати не свідками вручення премії президентові США, а очевидцями критики з боку світової спільноти політики геноциду, яку проводили багато його попередники", - відзначив Кастро в одному з своїх есе, які регулярно з'являються в кубинській пресі.

Колишній лідер Куби заявив, що раніше неодноразово не погоджувався з рішеннями Нобелівського комітету, але в даній ситуації підтримує його.

Нагадаємо, Нобелівська премія була присуджена Обамі 9 жовтня за його "екстраординарні зусилля" у зміцненні міжнародної дипломатії, щодо створення світу без ядерної зброї.

Зауважимо, що останнім часом відносини між Вашингтоном і Гаваною значно покращилися. Так, 3 липня між США та Кубою встановилося пряме авіасполучення. 23 травня адміністрація США запропонувала уряду Куби відновити переговори про легальної імміграції кубинців до Сполучених Штатів. Ще раніше адміністрація Обами скасувала низку обмежень на візити американців до родичів на Кубі. Разом з тим у середині вересня Обама продовжив торговельне ембарго Куби ще на рік.

Читайте також:

Нобелівську премію миру отримав Барак Обама

Обама отримав Нобелівську премію за те, що він не Джордж Буш

Обама віддасть Нобелівську премію на благодійність

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: