Фідель Кастро пішов з політики

У зв'язку з погіршенням здоров'я кубинський лідер Фідель Кастро вирішив відмовитися від останньої офіційної посади.

Фідель Кастро залишає велику політику. Через проблеми зі здоров'ям кубинський лідер відмовився від останньої офіційної посади, яку ще зберігав за собою - першого секретаря ЦК Компартії Куби.

На зустрічі зі студентами в Гавані політик, якому через кілька місяців виповниться 85, зізнався, що втомився і вже не може віддавати роботі стільки сил та енергії, як раніше.

Він заявив, що розмовляє з ними не як перший секретар правлячої партії, а як "солдат ідей". "Я ні секунди не вагався, перш ніж скласти свої обов'язки", - сказав лідер кубинської революції.

Через 4 місяці відбудеться з'їзд компартії Куби, де оберуть нового лідера.

Нагадаємо, керівництво державою Кастро два роки тому офіційно передав своєму братові Раулю, фактично ж він не керує країною з 2006 року.

Зізнаючись у відставці з посади лідера Компартії, Кастро одночасно похвалив Рауля за проведення реформ, які націлені на значне роздержавлення та лібералізацію економіки. Фідель зауважив, що "задоволений, оскільки країна працює, незважаючи на всі труднощі".

Нагадаємо, Кастро переніс важку операцію на кишечнику, яка, як він зізнавався, ледь не коштувала йому життя. Він не з'являвся на публіці більше двох років, лише у минулому році остаточно повернувся в суспільне життя. Кастро-старший регулярно зустрічається з закордонними лідерами, перш за все венесуельським президентом Уго Чавесом, зрідка виступає перед публікою і веде постійну колонку в офіційному органі Компартії - газеті Granma.

Читайте також:

Фідель Кастро процитував студентам свій виступ 5-річної давності

Фідель Кастро закликав світ повністю відмовитися від будь-якої зброї

Фідель Кастро назвав США "варварською імперією"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: