Фідель Кастро процитував студентам свій виступ 5-річної давності

Кубинський лідер виступав перед студентами, цитуючи свою промову п’ятирічної давності, яка, за його словами, "анітрохи не втратила своєї актуальності".

У Міжнародний день студента Фідель Кастро згадував у Гаванському університеті свої минулі зустрічі зі студентством і з задоволенням цитував сам себе.

Лідер кубинської революції нагадав присутнім про свій виступ у Гаванському університеті, який відбувся 17 листопада 2005 р і озвучив ряд цитат з виголошеної ним тоді промови.

На думку 84-річного політика, згадані 5 років тому ідеї анітрохи не втратили своєї актуальності. Він звернув увагу, що на цей момент наявні знання про такі явища, як глобальне потепління, економічна криза, яка "виходить за рамки будь-якої з попередніх", небезпека війни і "просування імперії в бік фашизму" вимагають від студентів "максимальної самовіддачі і зусиль у ідеологічної битві".

Нагадаємо, Кастро після чотирирічного перерви, викликаного хворобою, в липні цього року знову став брати активну участь у публічних заходах.

Наскрізною темою зустрічей політика з представниками наукових, громадських та культурних кіл Куби, а також з низкою іноземних журналістів і політичних діячів, стала міжнародна ситуація і, нзокрема, загроза глобальної ядерної війни.

Читайте також:

Куба засудила вбивство Фіделя Кастро в новій Call of Duty

Кастро скасував 50-річну заборону на купівлю-продаж житла

Фідель Кастро закликав світ повністю відмовитися від будь-якої зброї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: