Фідель Кастро: "свинячий грип" поширюють туристи зі США

Барак Обама дозволив їздити на Кубу хворим на вірус свинячого грипу, але перешкоджає доставці на остров ліків, заявив Фідель Кастро.

Колишній кубинський лідер Фідель Кастро заявив, що президент США Барак Обама винен у проникненні "свинячого грипу" на Кубу.

За словами Кастро, Обама послабив обмеження на поїздки на острів американців кубинського походження саме в той момент, коли епідемія вірусу А/Н1N1 набирала силу.

Кастро наголосив, що найбільша кількість хворих на острові Свободи зафіксована в тих провінціях, куди приїжджала найбільша кількість туристів із США.

А враховуючи той факт, що основні туристи на Кубу приїжджають з Канади, Мексики та Іспанії (країн, які найсильніше уражені хворобою), ситуація значно погіршилася.

"Нам видається дивним, що американці з одного боку дозволяють носіям вірусу їхати на Кубу, а з іншого боку перешкоджають доставці на острів необхідних ліків і медичного устаткування", - зауважив екс-лідер Куби.

Фідель Кастро пояснив, що він не підозрює американців в навмисному зараженні кубинців новим вірусом, проте в черговий раз розкритикував блокаду острова, яка триває з 1962 року.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, "свинячим грипом" на Кубі заразилися 793 людини. Семеро померли.

Читайте також:

Епідемія грипу в Україні забрала вже більше півсотні життів

На Кубі дозволили вільно користуватися Інтернетом

Сестра Фіделя Кастро зізналася, що працювала на ЦРУ

Американська свиня підчепила "свинячий грип" від людини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: