Фідель Кастро відвідав океанаріум, де зустрів дочку Че Гевари

83-річний лідер кубинської революції, який не з'являвся на публіці протягом останніх чотирьох років, виходить в люди вже вчетверте за останні 10 днів.

Фідель Кастро в океанаріумі_4
CubaDebate
Фідель Кастро і дочка Че Гевари
Лідер кубинської революції Фідель Кастро відвідав Національний океанаріум Куби, що стало його четвертою появою на публіці за останні 10 днів.

7 липня 83-річний політик вийшов на люди вперше за останні чотири роки. Він відвідав Національний центр наукових досліджень Куби. Вже за кілька днів кубинське телебачення показало передачу "Круглий стіл" за участю Кастро, а 14 липня він побував у кубинському Центрі досліджень світової економіки.

В океанаріум Кастро прибув приблизно опівдні 15 липня. За даними місцевих ЗМІ, про візит кубинського лідера заздалегідь відомо не було, і зустріч з директором океанаріуму відбулася "поза протоколом".

Директор Гільєрмо Гарсія представив Фіделю співробітниць океанаріуму. "З жінками працювати добре", - сказав директор Фіделю, який, зі свого боку, додав: "І набагато надійніше".

Кастро поспілкувався із співробітницями океанаріуму, серед яких була дочка Че Гевари Селія Гевара Марч, що працює ветеринаром. Потім він відвідав шоу з участю дельфінів.

20-хвилинна вистава справила сильне враження на Фіделя, який активно розпитував співробітників океанаріуму про їхню роботу, про організацію дресирування дельфінів, про умови роботи тренерів.

Він також торкнувся питань забруднення навколишнього середовища. Цій темі, поряд з ризиком війни на Середньому Сході, лідер кубинської революції планує присвятити одну зі своїх найближчих статей. "Є дві жахливі небезпеки - небезпека війни і небезпека для навколишнього середовища", - сказав він.

Сфотографувавшись з колективом океанаріуму, Фідель поговорив з тренерами про те, скільки часу вони проводять під водою під час роботи. Як відомо, лідер кубинської революції свого часу захоплювався дайвінгом. Він зауважив, що міг перебувати під водою без повітря до двох хвилин, але не здійснюючи жодних рухів. Дізнавшись, що тренери, не дихаючи, проводять під водою по хвилині-півтори і з інтервалами в 30-40 секунд, Фідель зауважив, що може "оцінити те, що вони (тренери) роблять".

Читайте також:

Фідель Кастро передрік нову світову війну

Фідель Кастро взяв участь у публічному заході втретє за тиждень

Фідель Кастро вперше за чотири роки з'явився на публіці

Янукович нагородив Фіделя та Рауля Кастро орденами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: