Фідель Кастро вперше за чотири роки з'явився на публіці

В Інтернеті з'явилися фотографії першої за чотири роки появи Фіделя Кастро на публіці. Кубинський лідер відвідав науково-дослідний центр в Гавані.

Лідер кубинської революції Фідель Кастро вперше за останні чотири роки з'явився на публіці.

83-річний політик відвідав науково-дослідний центр в Гавані. Візит Кастро, який уникає публічних виступів за станом здоров'я, зафіксував на камеру мобільного телефону один із співробітників центру.

Інформацію про публічний візит Фіделя Кастро і фотографії з ним першими опублікували декілька кубинських політичних блогерів. Зокрема, відома журналістка Роса Баес повідомила, що колишній кубинський лідер відвідав науковий центр 7 липня і в ході свого візиту поспілкувався з місцевими співробітниками, а також в цілому виглядав добре.

Як пише журналістка, на виході з будівлі Кастро оточила юрба місцевих жителів, які прийшли привітати революційного лідера. "Він (Фідель Кастро) зупинився, привітав присутніх і послав їм повітряні поцілунки", - пише Роса Баес. За словами Баес, яка посилається на одного з присутніх на зустрічі з Фіделем Кастро, політик відчуває себе добре.

Схоже повідомлення і ті ж фотографії опублікувала у своєму блозі популярна тележурналістка Нореліс Моралес.

Фідель Кастро відійшов від активної політичної діяльності в 2006 році у зв'язку з тяжкою хворобою, передавши керування країною своєму молодшому братові Раулю. З тих пір Кастро жодного разу не з'являвся на публіці, проте час від часу преса публікує фотографії політика, зроблені під час його приватних зустрічей з лідерами дружніх латиноамериканських держав.

Читайте також:

Фідель Кастро передрік ядерну війну Ірану, США і Росії на початку липня

Кучма передав Кастро орден від Януковича

Фідель Кастро назвав Обаму фанатиком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: