Фідель Кастро: я закінчив боротьбу з хворобою

Фідель Кастро розповів молодим кубинцям, що переміг хворобу і повністю одужав.

Лідер кубинської революції Фідель Кастро зустрівся з представниками кубинської молоді і заявив, що повністю одужав після хвороби.

Зустріч Фіделя з молодими кубинцями, серед яких були члени національного бюро спілки молодих комуністів, студенти, артисти, молоді військовослужбовці та співробітники МВС, пройшла в гаванському Палаці з'їздів, де в неділю відкриється пленарне засідання кубинського парламенту.

"Зовсім нещодавно я закінчив боротьбу за те, щоб мати можливість бути таким, який я зараз", - заявив Фідель, додавши, що він "повністю одужав".

Сайт Cubadebate - неурядовий, але близький до офіційних кіл, де в першу чергу публікуються "Роздуми" лідера кубинської революції, - опублікував фотографії зустрічі. На фотографіях Кастро, одягнений у картату червоно-білу сорочку, активно бере участь у бесіді, зачитує своє послання до молодих кубинців, уважно слухає молодих людей.

Під час зустрічі Кастро піддав критиці умови утримання під вартою "п'ятірки" кубинців, що перебувають в американських в'язницях за звинуваченням у шпигунстві, і знову торкнувся теми конфлікту навколо Ірану, наслідком якого, на його думку, може стати світова ядерна війна.

Читайте також:

Фідель Кастро знову з'явився на публіці

Фідель Кастро відвідав океанаріум, де зустрів дочку Че Гевари

Фідель Кастро передрік нову світову війну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: