Фідель Кастро закликав світ повністю відмовитися від будь-якої зброї

Лідер кубинської революції не полишає сподівань вмовити США та Ізраїль не нападати на Іран: застосування ядерної зброї неминуче призведе до загибелі людства.

Лідер кубинської революції Фідель Кастро закликав світ відмовитися від звичайної та ядерної зброї.

"Будемо ж мати мужність проголосити, що вся ядерна і звичайна зброя, все те, що служить для ведення війни, має зникнути!", - заявив він у відеозверненні, опублікованому на сайті Cubadebate з перекладом сімома мовами світу.

Фідель Кастро наголосив, що застосування ядерної зброї неминуче призведе до загибелі людства.

На підтвердження своїх слів він процитував Альберта Ейнштейна: "Я не знаю, яку зброю будуть використовувати в Третій світовій війні, але в Четвертій світовій війні будуть боротися палицями та камінням".

"І у мене немає жодних сумнівів, що напад Сполучених Штатів та Ізраїлю на Ісламську Республіку Іран неминуче перетвориться на глобальний ядерний конфлікт", - додав він.

За словами Кастро, народи повинні вимагати від політичних лідерів "поважати їхнє право жити".

"Будь-який уряд світу зобов'язаний поважати право на життя будь-якої нації і сукупності всіх народів планети", - підкреслив він.

Нагадаємо, з липня цього року Кастро активно закликає міжнародне співтовариство зробити все, щоб уникнути війни на Близькому і Середньому Сході. На початку серпня він звернувся до президента США Барака Обами через статтю в газеті.

"Ви повинні знати, що у ваших руках можливість запропонувати людству єдину реальну можливість миру. Ви зможете використати ваші прерогативи віддати наказ стріляти тільки один раз", - написав Кастро.

Читайте також:

Фідель Кастро назвав США "варварською імперією"

Фідель Кастро виступив на мітингу проти ядерної війни

Кастро: те, що Обаму ще не вбили – це просто везіння

Фідель Кастро закликав Обаму не допустити ядерної війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: