Фідель Кастро залишає посаду першого секретаря Компартії Куби

Незабаром лідер кубинської революції залишить свою останню офіційну посаду. Історичний з'їзд Компартії Куби має відбутися у квітні.

Незабаром лідер кубинської революції Фідель Кастро залишить посаду першого секретаря Комуністичної партії Куби.

Очікується, що вже на з'їзді в квітні буде обрано нове керівництво Компартії, на чолі якої, за прогнозами, стане брат Фіделя Рауль Кастро.

У лютому 2008 року Фідель Кастро пішов з посади президента, яку посів Рауль - за цією ж схемою, вочевидь, відбудеться заміна і в Компартії, передбачають західні інформагентства.

Другим секретарем Компартії, як очікується, стане якийсь політик поза сім'єю Кастро - вперше в історії партії, яка була заснована в 1965 році.

В останні роки у 84-річного Фіделя Кастро значно погіршився стан здоров'я, протягом двох років він не з'являвся на публіці, але минулого року все ж таки повернувся до суспільного життя. Крім того, він періодично виступає в кубинських ЗМІ зі статтями на актуальні політичні теми.

Зауважимо також, що останній з'їзд Компартії проводився в жовтні 1997 році, після цього влада Куби неодноразово переносила дату проведення чергового партійного заходу, не пояснюючи жодних причин такого рішення.

Читайте також:

Фідель Кастро процитував студентам свій виступ 5-річної давності

Фідель Кастро виступив на мітингу проти ядерної війни

Кастро назвав бен Ладена агентом ЦРУ

Фідель Кастро: те, що Обаму ще не вбили – це просто везіння

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: