Фідель Кастро заявив, що Мубарак грабував та пригнічував свій народ

За словами Кастро, єгипетський народ домігся важливої мети: повалити головного союзника США серед арабських країн.

 Лідер кубинської революції Фідель Кастро назвав "революційним повстанням" події в Єгипті та звинуватив екс-президента країни у пригніченні власного народу. Про це йдеться у новій статті Кастро з серії "Роздуми", яка була опублікована у понеділок, 14 лютого, в кубинських ЗМІ.

"Єгипетський народ домігся важливої мети: повалити головного союзника США серед арабських країн. Мубарак пригнічував і грабував власний народ ", - заявив Кастро.

На його думку, події в Єгипті викликані тим, що права народу "безжально приносилися в жертву ненаситним вимогам корумпованих політиків і національних і міжнародних кіл".

"Бідність охоплювала більшість бойового, молодого і патріотично налаштованого народу, чия гідність, культура і вірування зневажалися", - зазначив лідер кубинської революції.

"Як можна було примирити невпинне підвищення цін на продукти харчування з десятками мільярдів доларів, які приписуються Мубараку і привілейованим секторам уряду і суспільства?" – задався питанням Кастро.

"Тепер недостатньо знати, скільки саме мільярдів складає ця сума, треба вимагати, щоб вони були повернені країні", - підкреслює він.

Як відомо, 11 лютого, після 18 днів масових протестів, президент Єгипту Хосні Мубарак подав у відставку. Влада в країні була передана Вищій раді збройних сил, яка оголосила про свій намір передати владу в країні цивільному уряду.

13 лютого Рада скасувала дію конституції в країні і розпустила обидві палати парламенту.

Читайте також:

Кастро: Ассанж морально поставив США на коліна

Кастро назвав Обаму "заклинателем змій"

Куба засудила вбивство Фіделя Кастро в новій Call of Duty

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: