Фідель Кастро знову з'явився на публіці

83-річний Кастро поклав вінок до пам'ятника кубинського поета і національного героя Хосе Марті і зустрівся з громадськими та релігійними діячами.

Кубинський лідер Фідель Кастро 26 липня взяв участь в урочистостях, присвячених 57-й річниці кубинської революції.

83-річний Кастро поклав вінок до пам'ятника кубинського поета і національного героя Хосе Марті і зустрівся з громадськими та релігійними діячами. У той же час, Кастро не був присутній на головній офіційній частині урочистостей, в ході якої перші особи кубинської держави повинні були звернутися з промовою до кубинців.

Брат Фіделя Рауль, який у 2008 році змінив його на посту президента Куби, перед присутніми з'явився, але промови не вимовив. Замість нього до кубинців звернувся віце-президент Хосе Рамон Мачадо (Jose Ramon Machado).

У 2006 році Фідель Кастро переніс операцію і тимчасово передав повноваження брату. У 2008 році Фідель офіційно пішов з постів голови Державної ради і головнокомандуючого збройними силами Куби, зберігши при цьому посаду першого секретаря кубинської Компартії.

Після хвороби Кастро практично не з'являвся на публіці, проте останнім часом кубинський лідер знову став часто виступати по телебаченню і відвідувати різні установи та заходи. Участь в урочистостях, присвячених річниці революції, стала сьомою появою Кастро на публіці за останній час.

Читайте також:

Фідель Кастро відвідав океанаріум, де зустрів дочку Че Гевари

Фідель Кастро передрік нову світову війну

Фідель Кастро взяв участь у публічному заході втретє за тиждень

ВідеоФідель Кастро знову з'явився на публіці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: