Фідель Кастро звинуватив Мексику в замовчуванні правди про свинячий грип

У мексиканському уряді заява Кастро викликала хвилю незадоволення.

Легендарний Фідель Кастро звинуватив уряд Мексики в замовчуванні інформації про епідемію вірусу А/H1N1, більш відомого як свинячий грип, через те, що влада країни 16 квітня чекала візиту президента США Барака Обами в Мехіко.

В черговій статті лідера кубинської революції, поширеній по офіційних каналах, Кастро заявив, що "мексиканська влада не проінформувала світ про епідемію, чекаючи візиту (президента США) Барака Обами і зараз погрожує нам відміною візиту президента (Мексики) Феліпе Кальдерона".

У мексиканському уряді заява Кастро викликала хвилю незадоволення. "Ми ніколи нічого не приховували. Це я можу офіційно заявити. Навпаки, відразу ж після того, як 23 квітня ми отримали з Канади результати аналізу, що підтверджував перший випадок зараження новим вірусом грипу, відразу ж цього дня ми про це заявили і вирішили припинити заняття в школах і вузах", - заявив міністр охорони здоров'я Мексики Хосе Анхель Кордова на прес-конференції.

"Я думаю, що детальнішої і повнішої доповіді про реальний стан в країні у зв'язку із спалахом епідемії грипу А/H1N1 ніхто і ніколи не надавав Всесвітній організації охорони здоров'я", - додав міністр.

Тим часом, 30 квітня Куба вирішила припинити авіасполучення з Мексикою. Це викликало незадоволеність мексиканського уряду, який назвав ці заходи дискримінаційними і репресивними. Президент Мексики Феліпе Кальдерон навіть нарік, що доведеться, напевно, відкласти свій візит на Кубу, запланований на середину цього року.

Не дивлячись на вжиті заходи, в понеділок міністерство охорони здоров'я Куби підтвердило перший випадок зараження грипом. Хворим став мексиканський студент, що повернувся з канікул на батьківщині.

Уряд Мексики офіційно повідомив про 2 тисячі 662 випадки зараження новим вірусом грипу.

Читайте також:

"Жартівник" Обама розповів анекдот про Клінтон та свинячий грип

Кількість жертв свинячого грипу перевищила півсотні

Тисячі єгиптян відмовилися від паломництва через грип

Мексиканські футболісти постраждали через свинячий грип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: