Фідель одужав

Кубинське телебачення показало сюжет про зустріч Фіделя Кастро з лідером В'єтнаму.

Кубинське телебачення показало сюжет про зустріч у Гавані Фіделя Кастро (Fidel Castro) з генеральним секретарем Компартії В'єтнаму Нонґ Дик Манем, що свідчить про майже повне одужання кубинського лідера.

Як повідомив у неділю з Гавани кореспондент іспанського телебачення, на екрані постає Фідель, який сильно помолодів і майже видужав. Його показали одягненим у спортивний костюм. Стоячи, Фідель жваво розмовляє та жартує зі в'єтнамським лідером. Сюжет про зустріч двох керівників, яка продовжувалася дві години, демонстрували протягом трьох хвилин. 

Фідель Кастро
Dziennik
У телесюжеті Фідель виглядав набагато молодшим, ніж перед хворобою

Лідер в'єтнамської компартії прибув на Кубу в п'ятницю з офіційним візитом. 

Останній відеозапис за участю Кастро кубинське телебачення показувало чотири місяці тому під час візиту на Кубу президента Венесуели Уго Чавеса (Hugo Chavez). 


Фідель Кастро передав керівництво країною своєму братові Раулю (Raul) 31 липня 2006 року через захворювання травної системи.

У статті, надрукованій 23 травня 2007 року в кубинській пресі, Кастро вперше говорив про свою хворобу.

Хвороба кубинського керівника викликала численні коментарі в західній, особливо американській, пресі, що заявляла про неминучий кінець "кубинского диктатора та крах його режиму".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: