Фіделю Кастро виповнилося 84 роки

На Кубі Фідель Кастро відзначає 84 роки. Він повністю одужав після важкої хвороби і тепер зосередиться на боротьбі із загрозою світового ядерного конфлікту на тлі ситуації навколо Ірану.

Лідеру кубинської революції Фідель Кастро в п'ятницю, 13 серпня, виповнюється 84 роки.

День народження Кастро відзначить повністю одужавши після важкої хвороби і зосередившись на боротьбі із загрозою світового ядерного конфлікту на тлі ситуації навколо Ірану.

Нагадаємо, липень 2010 став місяцем повернення Фіделя до активного політичного життя.

Кастро, котрий переніс операцію в 2006 році, в останні роки не відвідував публічні заходи, однак виступав у місцевій пресі зі статтями з циклу Роздуми, а також зустрічався з політиками та громадськими діячами, які відвідують його країну.

Влітку цього року, активно зустрічаючись з представниками місцевої громадськості і виступаючи з кубинського телеекрану, команданте попередив про "неминучу небезпеку" розв'язування великомасштабного ядерного конфлікту, який може початися, якщо американські та ізраїльські війська нападуть на Іран.

Крім того, 3 серпня поточного року Фідель Кастро у своїй новій статті від імені кубинського народу закликав президента США Барака Обаму зробити все для того, щоб уникнути ядерного конфлікту на тлі ситуації з Іраном.

Читайте також:

Фідель Кастро: те, що Обаму ще не вбили – це просто везіння

Фідель Кастро вперше за 4 роки виступив у парламенті

Фідель Кастро вирішив знову відібрати владу у молодшого брата

ВідеоФіделю Кастро виповнилося 84 роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: