Фігурант справи Політковської відмовився від свідчень

Колишній співробітник ФСБ Павло Рягузов відмовився від цих свідчень в суді.

Колишній співробітник ФСБ Павло Рягузов, що раніше заявив слідчим, що дізнавався адресу прописки Ганни Політковської для її вбивць, відмовився від цих свідчень в суді.

Рягузов є звинуваченим по епізоду про здирство грошей і документів у Едуарда Понікарова, що проходить у рамках справи про вбивство Ганни Політковської. Раніше він заявив, що дізнавався адресу журналістки на прохання колишнього глави Ачхой-Мартановського району Чечні Шаміля Бураєва, якого раніше звинувачували у вбивстві. На засіданні суду 5 лютого Рягузов заявив, що ці свідчення не відповідають дійсності.

Підсудний розповів, що надавав ті свідчення, які були потрібні слідству, зокрема, через те, що у іншій справі йому загрожував термін до 15 років позбавлення волі.

На тому ж засіданні обвинувачений у вбивстві Політковської колишній співробітник МВС Сергій Хаджікурбанов заявив, що слідство намагалося добитися від нього свідчень проти підприємця Бориса Березовського, а також декількох високопоставлених чеченських чиновників. За словами Хаджікурбанова, в обмін на такі свідчення йому обіцяли свободу.

Раніше про спроби слідства отримати свідчення проти Березовського заявляв адвокат Хаджікурбанова Андрій Литвин.

Читайте також:
Обвинувачення загубило відеозапис з можливим вбивцею Політковської
Повідомлення про смерть Політковської співпало з її вбивством
За вбивство Політковської заплатили 2 млн. дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: