Фігурантів скандальної справи з суховантажем Arctic Sea засудили на 60 років

Шестеро фігурантів у справі про суховантаж Arctic Sea в сукупності засуджені на 56 років позбавлення волі.

Шістьох обвинувачених у захопленні суховантажу Arctic Sea в липні 2009 року засуджено Архангельським обласним судом 24 березня до 56 років позбавлення волі в сукупності.

Суд призначив покарання за статтею "піратство" з відбуванням покарання в колонії суворого режиму Олексію Андрюшин - 10 років позбавлення волі, Дмитру Бартенєву - 10 років, Ігорю Борисову - 12 років, Олексію Булеву - 10 років, Віталійсу Лепінсу - 7 років, Євгену Миронову - 7 років позбавлення волі.

Ще два учасники процесу раніше визнали свою провину і вже відбувають покарання.

Згідно з обвинувальним висновком, 22 липня 2009 Arctic Sea під мальтійським прапором з екіпажем з 15 росіян вийшов з Фінляндії і 4 серпня повинен був прибути в алжирський порт Беджайя. Проте 28 липня зв'язок з судном у Балтійському морі перервалася.

Як розповіли згодом звільнені російськими військовими моряки, до судна підійшов надувний човен з озброєними людьми в масках і словом Policia на комбінезонах, які побили команду і захопили суховантаж.

Моряки ВМФ Росії знайшли судно 17 серпня. Крім членів екіпажу, на борту суховантажу знаходилися вісім людей, яких визнали загарбниками.

За свідченням засуджених, які вони дали в ході процесу, справжньою причиною нападу на суховантаж було підвищення попиту на охоронні послуги в Балтійському морі. Замовник захоплення визнав, що атака на судно у безпечних водах змусить багатьох підприємців звернутися до нього за захистом.

Читайте також:

Моряки з Arctic Sea розповіли свою версію викрадення

Усі речові докази вивезено з Arctic Sea

Морякам Arctic Sea влаштовували показові розстріли і підвішували за ноги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: