Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Філіппінський президент назвав ООН нікчемною і пригрозив вийти з організації

Філіппіни можуть залишити організацію і запросити Китай та інші країни сформувати нову міжнародну структуру.

Президент Філіппін Родріго Дутерте висловив протест щодо ООН, після того як всесвітня організація закликала покласти край хвилі вбивств, розв'язаних в рамках війни з наркотиками.

Як повідомляє Reuters з посиланням на слова глави держави, Філіппіни можуть залишити організацію і запросити Китай та інші країни сформувати нову міжнародну структуру.

"Я доведу всьому світу, що ви дуже дурний експерт", — заявив Дутерте, порадивши підрахувати кількість викликаних наркотиками смертей невинних людей.

"Може, ми просто повинні вирішити відокремитися від Організації Об'єднаних Націй?" — задався Дутерте питанням, піддавши її критиці за недостатні заходи задля вирішення проблем, пов'язаних з голодом, тероризмом та конфліктами в Сирії і Іраку.

"Якщо ви можете сказати одну погану річ про мене, я можу видати вам 10 [про вас]. Я кажу вам, ви нікчемні. Тому що, якщо ви дійсно віддані своєму мандату, ви могли зупинити всі ці війни і вбивства", — наголосив він.

Відповідаючи на питання про можливі наслідки його висловлювань, президент сказав, що йому на це [нецензурне дієслово, близьке за змістом до "наплювати" — ред.]. Аналогічним епітетом він охарактеризував думку ООН, вказавши на те, що за протоколом, вона повинна була спочатку послати доповідача, щоб поговорити з ним, а не видавати одразу заяву про країну.

Зазначимо, минулого тижня двоє уповноважених експертів ООН з прав людини закликали Манілу припинити позасудові страти і вбивства, що розгорнулися після виступу Дутерте, який обіцяв жорстко присікти наркозлочинність. Всього, за даними правозахисників, були вбиті близько 900 осіб, імовірно пов'язаних з наркоторгівлею.

За Дутерте, якого підтримали ліві партії, на виборах в травні віддали голоси 39 відсотків виборців, які повірили в обіцянки покінчити зі злочинністю та наркоторгівлею у країні за півроку. В ході своєї передвиборної кампанії Дутерте оголосив, що буде вбивати наркоторговців і скидати їхні тіла в бухту Маніли. Також він висловився за відновлення смертної кари.

Залиште свій коментар

Вибір редакції