Філіппінський вулкан Булусан налякав сейсмологів: тисячі людей евакуйовано

Активність вулкану Булусан продовжує стрімко наростати протягом двох останніх тижнів. У неділю він "видихнув" 2-кілометровий стовп диму і вулканічного попелу.

У центральній провінції Сорсогон, розташованої на острові Лусон, через загрозу можливого виверження вулкана Булусан тисячі філіппінців залишають свої будинки.

Як повідомило регіональне представництво Служби цивільної оборони Філіппін, з району потенційної небезпеки вже евакуювалися близько 2,5 тисяч осіб.

Згідно зі спостереженнями сейсмологів, активність вулкану Булусан продовжує стрімко наростати протягом двох останніх тижнів. У неділю він "видихнув" 2-кілометровий стовп диму і вулканічного попелу.

Разом з тим, за словами фахівців філіппінського Національного інституту вулканології і сейсмології, про початок повномасштабного виверження говорити поки рано.

У разі виверження Булусан в зоні лиха можуть опинитися близько 70 сіл, де в цілому проживають близько 80 тисяч осіб.

Вулкан Булусан висотою 1560 метрів розташований в 390 кілометрах на південний схід від столиці країни Маніли. Він входить до найбільш активних з 23 діючих вулканів на Філіппінах. Нове пробудження Булусан почалося в березні 2006 року.

Читайте також:

Через вулкан в Індонезії вже загинули 240 людей

Вулкан Мерапі на Яві починає заспокоюватися

Кількість жертв виверження індонезійського вулкану зросла до 44 осіб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: