Фіни загубили в Балтійському морі контейнер з отруйними хімікатами

У Балтійському морі затонуло три контейнери, один з яких містить небезпечні для навколишнього середовища отрутохімікати.

З фінського суховантажу Linda, який йшов з Роттердама до Санкт-Петербурга, впали в море три контейнери, в одному з яких зберігалися небезпечні для навколишнього середовища хімікати.

Як повідомив власник вантажу, компанія Langh Ship Oy, інцидент стався в суботу на південь від острова Готланд. Контейнери на палубі судна були складені у чотири яруси, і коли нижній з контейнерів почав хитатися, три верхні впали в море.

В одному з ящиків були приправи і спеції, в другому - безпечні хімікати, в третьому - отруйні речовини. За даними фінських ЗМІ, йдеться, скоріш за все, про небезпечні хімічні речовини, які використовують при виробництві пластмас.

Команда корабля помітила зникнення контейнерів тільки через 20 хвилин. Капітан суховантажу припустив, що всі три контейнери затонули.

Вантаж намагалися відшукати з борту літака шведської берегової служби, який вилетів до місця події, але поки що безрезультатно. Про інцидент повідомили всім суднам, які знаходяться в цьому кварталі.

Читайте також:

Україна затримала корабель із КНДР з вантажем наркотиків

Пірати захопили суховантаж з Північної Кореї

У Чорному морі розколовся надвоє молдавський суховантаж

Українські моряки залишили без світла острів у Данії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: