Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фінляндія дала дозвіл на будівництво російського "Північного потоку-2"

В уряді країни висунули умову щодо використання виняткової економічної зони.

Міністерство економіки та зайнятості Фінляндії погодило будівництво газопроводу Nord Stream 2 у своїй винятковій економічній зоні.

Про це повідомила прес-служба кабінету міністрів Фінляндії у четвер, 5 квітня.

Як зазначається, через фінську ВЕЗ поза територіальними водами прокладуть 374 кілометри газопроводу.

Водночас фінська сторона вимагає здійснювати будівництво таким чином, щоб пізніше можна було реалізувати інші потенційні інфраструктурні проекти у винятковій економічній зоні Фінляндії.

Наразі компанія Nord Stream 2 повинна отримати ще один дозвіл на будівництво і експлуатацію газопроводу "Північний потік 2" у фінській ВЕЗ.

"Процедури отримання дозволів в інших країнах уздовж маршруту газопроводу - Швеції, Росії та Данії - йдуть за графіком", - запевнили у компанії.

Нагадаємо, компанія Nord Stream 2, засновником і єдиним акціонером якої є "Газпром", має намір почати будівництво газопроводу 2018 року і завершити його до кінця 2019 року. Протяжність трубопроводу з пропускною спроможністю 55 мільярдів кубометрів газу на рік повинна становити 1220 кілометрів, він з'єднуватиме російську Усть-Лугу і німецький Грайфсвальд в обхід України.

27 березня Німеччина дала дозвіл на будівництво "Північного потоку-2" у Балтійському морі. Федеральне відомство судноплавства і гідрографії країни не бачить перешкод для задоволення запиту про прокладання трубопроводу морським дном на відрізку протяжністю 31 км.

Залиште свій коментар

Вибір редакції