Фірму-господаря затриманого Іл-76 знайшли в Москві

Фактична адреса компанії Air West Georgia - Москва, аеропорт Внуково. ЗМІ припускають, що власники компанії – абхазці.

Грузинські ЗМІ знайшли зв`язок затриманого в Таїланді Іл-76 з Росією.

За даними Грузія Online, єдина авіакомпанія в Грузії, яка має в наявності Іл-76, є Air West Georgia, котра фактично знаходится в Москві.

Вказана комапнія має юридичну адресу: Грузія, Аеропорт Копітнарі. Фактична адреса: 103027 РФ, м. Москва, аеропорт Внуково. Зазначені на сайті телефони компанії також московські. Тобто, компанія зареєстрована в Грузії, але фактично розташована в Росії.

Прізвища керівників, Цаава Геннадій Володимирович і Дзигуа Г. цілком можуть бути як грузинськими, так і абхазькими, відзначало видання.

При цьому відзначалося також, що авіакомпанія Air West Georgia має представництво в Росії без створення юридичної особи. Юридична адреса: 103287. м. Москва, аеропорт "Внуково" (один з його терміналів - урядовий). А офіс АК "Вест - Джорджія" розташований між Кремлем і будівлею уряду Росії.

За даними ВВС, Міжнародна база даних авіатранспорту ATDB-Aero відносить затрмиане судно до авіакомпанії Air West Georgia. Проте в "Довіднику авіакомпаній" за вересень 2009 року, випущений Росаеронавігації, значаться дві компанії: одна називається Air West, а інша - West Georgia. Можна було б вважати схожість назв випадковою, однак в обох компаній загальні радіопозивние - West Georgia, зазначає ВВС.

Авіакомпанія Air West зареєстрована в Батумі. Журналісти з'ясували, що за адресою, зазначеною в реєстрі, знаходиться готель. У тому ж регістрі дані телефони Air West. Проте ні один з грузинських номерів не відповідав. Але був там і київський номер. Трубку взяв чоловік, який представився Миколою. "Ми маємо до цієї авіакомпанії лише непряме відношення", - сказав він. Однак пояснювати, яке саме, відмовився.

Реєстраційні дані другої компанії - West Georgia - викликають ще більше питань: юридичний її адресу - аеропорт грузинського міста Кутаїсі. А поштову - Москва, аеропорт Внуково. Дани і телефони, які, на перевірку належать одному з ресторанів, розташованих на території аеропорту.

"Ви не перша людина, яка телефонує і запитує про грузинської авіакомпанії, - сказала кореспонденту жінка, яка підняла трубку. - Я тут працюю з 2000 року, і весь цей час телефон належав нам".

Датою створення авіакомпанії West Georgia зазначено 8 серпня 2000. Є прізвища її генерального директора та головного бухгалтера. І що цікаво - в інтернет-довіднику авіакомпаній Росії та СНД той же ресторанний телефон вказаний в даних вже третій компаній, що називаються Абави і має статус державної.

Неясно, однак, що це за компанія, тому що її немає в більш авторитетному довіднику Росаеронавігації. Та й дані в неї представлені дивні. Юридична адреса: Грузія, республіка Абхазія, аеропорт Бабушара. А фактичний - Тбіліський аеропорт. Але є і третій адреса, по якому повинні базуватися належать Абави повітряні судна: це військова база в Вазіані, яку використовують літаки НАТО.

За даними The Aviation Herald, нещасливий Іл-76 належав грузинської компанії Air West Georgia, яка 5 листопада передала машину в лізинг Україні. Але дзвінки за телефонами, вказаними в довіднику авіакомпаній СНД (складеному Росаеронавігація), нічого не дали.

Загадкової компанії належало всього 3 літаки - Іл-76, Ан-12 і Ан-26. Її директор Геннадій Цаава, за даними інтернет-бізнес-довідників, займається в Москві "зовнішньою торгівлею недержавних організацій".

Примітно, що російські ЗМІ практично проігнорували дані, що наводяться грузинськими і західними колегами, про можливий зв'язок затриманого в Таїланді літака зі зброєю з Москвою.

Як повідомлялося, Іл-76 був затриманий в аеропорту Бангкока 12 грудня. Поліцейські знайшли на його борту 35 тонн озброєнь у 12 ящиках. Уряд Таїланду вирішив знищити вилучену зброю, поки що вона зберігається на військовій базі в провінції Накхон Саван.

Екіпаж Іл-76 - чотирьох громадян Казахстану і громадянина Білорусі - заарештували. Пізніше всім п'ятьом пред'явили звинувачення в незаконному зберіганні зброї, зберіганні вибухівки і навмисній дезинформації влади про характер вантажу. Всім пілотам загрожує смертна кара чи довічне ув'язнення.

Льотчики своєї провини не визнають. Другі судові слухання щодо затриманих призначені на 26 грудня.

Читайте також:

Пунктом призначення затриманого Іл-76 зі зброєю назвали Іран

Таїланд знищить весь вантаж зброї затриманого Іл-76

СБУ готувалася затримати скандальний Іл-76 зі зброєю в Україні

Льотчикам затриманого в Таїланді літака загрожує смертна кара

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: