Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фірташ поспіхом і з ненормативною лексикою покинув суд у Відні

Судді дали дозвіл на екстрадицію українського олігарха.

Верховний суд Австрії дозволив видати українського олігарха Дмитра Фірташа Сполученим Штатам, йдеться у ТСН.16:45.

Після рішення суду Фірташ та його оточення вийшли з будівлі суду не в дуже доброму настрої. Суддя відхилив апеляцію адвокатів олігарха, чим і дозволив екстрадицію бізнесмена до США.

Засідання тривало три години. Протягом них судді зазначили, що рішення другої інстанції, а саме Вищого земельного суду, яке власне і дозволило провести екстрадицію, було правильним. Після оголошення ані сам Фірташ, ані його захист ніяк не прокоментували рішення. Вони вийшли із залу, швидко сіли в машини та поїхали геть з суду. Олігарх у коридорі розсердився на те, що людина з його оточення забарилася, та підвищив голос з використанням ненормативної лексики, аби той поквапився.

Відео Австрійський суд дозволив екстрадицію Фірташа до США

Саме в Австрії українця затримали 5 років тому на запит американських слідчих. У США Фірташа звинувачують в хабарництві, що може коштувати йому свободи і всіх статків. Чи остаточне це судове рішення та яка доля тепер чекає на українського олігарха – у сюжеті.  

Австрійський суд дозволив екстрадицію Фірташа до США

Як відомо, справу проти Дмитра Фірташа було відкрито ще 2013 року. Його звинувачують у наданні хабара у 18,5 мільйона доларів за отримання дозволу на видобуток титанової сировини в Індії. Готову продукцію згодом планували продавати в Америці. У 2014 році на прохання мін'юсту Сполучених Штатів його затримали у Відні. Щоправда майже одразу відпустили за рекордну для Австрії заставу у 125 мільйонів євро. Питання екстрадиції вирішувалось у судах останні 5 років і нині Верховний суд Австрії поставив крапку у цій історії. Якщо рішення підпише міністр юстиції країни, олігарх може опинитись у США вже на початку липня. Там йому загрожує 50 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Кореспондент "Радіо Свобода" Сергій Стеценко  

Залиште свій коментар

Вибір редакції