Фірташа викликали в нью-йоркський суд за позовом Тимошенко

Дмитра Фірташа викликали в американський суд через позов Тимошенко, яка звинуватила RosUkrEnergo та її власника у змові з метою розграбування запасів природного газу України.

Співзасновника газового трейдера RosUkrEnergo (RUE) Дмитра Фірташа викликали в американський суд за позовом, поданим екс-прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

Згідно з документом, відповідачі повинні протягом 21 дня дати позивачу відповідь на поданий позов або внести свою пропозицію.

Нагадаємо, 27 квітня стало відомо, що колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко подала позов до суду міста Нью-Йорк проти бізнесмена Дмитра Фірташа і швейцарської корпорації RosUkrEnergo.

У своєму судовому позові Тимошенко звинуватила бізнесмена в змові і маніпуляціях, які призвели до тяжких наслідків для країни.

Пізніше лідер партії Батьківщина заявляючи, що Нью-йоркський суд прийняв до розгляду її позов.

Говорячи про причини подання позову саме в американський суд, Тимошенко зазначила: "Законодавство США припускає, що якщо в країні здійснюється рекет, якщо це стосується громадян України або будь-якої іншої країни, якщо це призводить до їх особистих збитків, тому що в Україні відновлення RosUkrEnergo призвело до підвищення цін на газ, то такий рекет може бути оскаржено в судах США. Це робиться суворо за законодавством США саме тому, що в Україні немає правосуддя, немає судів, і немає шансу захистити людей від незаконного підвищення цін на газ, на тепло, на воду, на житлово-комунальні послуги".

Читайте також:

БЮТ визнав, що газові контракти Тимошенко невигідні: все через Фірташа

Фірташ: Тимошенко незрозуміла. У неї немає якоря

Фірташ пообіцяв, що Тимошенко погано закінчить

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: