Флот США отримав корабель, збудований з уламків веж-близнюків

Метал, переплавлений з уламків Всесвітнього торгового центру, став основою нового десантного корабля "Нью-Йорк". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Десантний корабель
AFP
Десантний корабель "Нью-Йорк"
Американський військовий флот взяв на озброєння десантний корабель "Нью-Йорк", при побудові якого був використаний метал, переплавлений з уламків Всесвітнього торгового центру.

В урочистій церемонії, що відбулася на Манхеттені в Нью-Йорку, взяли участь кілька сотень американських військових, а також родичі загиблих в результаті нападу на Всесвітній торговий центр 11 вересня 2001 року.

"Неважливо, скільки разів на нас будуть нападати. Ми вистоїмо", - сказав під час церемонії керівник департаменту американського військового флоту Рей Мабус.

Присутня на церемонії державний секретар США Хілларі Клінтон описала корабель як "символ нашої невблаганною рішучості". "Це справжнє місто, створений із сталі", - сказала Клінтон. При виготовленні носа десантного корабля "Нью-Йорк" було використано 7,5 тонн металу, виплавленого з уламків ВТЦ.

На гербі судна присутні вежі ВТЦ, та символи з нью-йоркських служб, які почали рятувальну операцію після нападу на Нью-Йорк.

Крім того, приблизно кожен сьомий з 361 моряків, які служать на кораблі, є вихідцем з штату Нью-Йорк. За словами офіційного представника американського військового флоту, в звичайних умовах ньюйоркців на подібному судні було б менше.

Флот також повідомляє, що на "Нью-Йорку" хотіло служити багато американських моряків.

У жовтні цього року побудову десантного корабля було закінчено в штаті Луїзіана, його вартість становить 1 млрд доларів.

Читайте також:

Вчені змоделювали обвалення веж-близнюків 11 вересня

Терористам, що збили вежі-близнюки, надали слово в музеї 11 вересня

Раніше невідомий відеозапис терактів 11 вересня опублікований в Інтернеті

ВідеоКорабель з уламків веж-близнюків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: