Forbes назвав найбільш безпечні країни світу для туристів

В дослідженні враховували дані ООН та Держдепартаменту США про кримінальні злочини проти іноземних громадян, стихійні лиха, соціальні, політичні хвилювання і тероризм.

Американський журнал Forbes Traveler склав рейтинг найбезпечніших країн світу для туристів.

Перші три місця поділили Швейцарія, Нова Зеландія та Сінгапур. Американські експерти в своєму дослідженні враховували дані ООН та Держдепартаменту США про кримінальні злочини проти іноземних громадян, стихійні лиха, соціальні, політичні хвилювання і тероризм.

У Швейцарії знаходяться три найбільш безпечних міста планети - Берн, Цюріх і Женева, жителі Нової Зеландії відрізняються рідкісною законослухняністю - тут найнижчий рівень тяжких злочинів, а в Сінгапурі за безпекою туристів пильно стежать представники органів безпеки.

У рейтинг також потрапила Ірландія, Ісландія, Кіпр, ОАЕ, Бутан.

Forbes також визначив найбільш небезпечні країни світу для туристів. У цей список потрапили Афганістан та Ірак, де не вщухають військові конфлікти, Колумбія, Ямайка і Південна Африка, у яких було виявлено високий рівень злочинності і незаконних операцій із наркотиками.

Нагадаємо, раніше Forbes визнав Швейцарію найбільш екологічно чистою країною світу. А рейтинг найщасливіших країн очолила Данія.

Читайте також:

Forbes опублікував список найбагатших жінок світу

Кривий Ріг визнали найбруднішим містом України

Львів визнано найкращим містом для життя в Україні

Київ потрапив у першу сотню найкомфортніших міст світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: