Forbes склав десятку найкращих і найгірших професій 2010 року

У США найбільш стабільні і високі прибутки, попит з боку працедавців і мінімальний стресовий стан гарантує професія актуарія.

Журнал Forbes представив десятку найкращих і найгірших професій на американському ринку праці в 2010 році.

Топ-10 несподівано очолив актуарій - фахівець, який займається підрахунком збитку і компенсацій для страхових і соціальних компаній. Не дуже гламурна професія, яка проте гарантує робочі місця, середній річний дохід на рівні більше 85 тисяч доларів і мінімальний стресовий стан.

Також до переліку найкращих професій увійшли інженер програмного забезпечення, аналітик комп'ютерних систем, біолог, історик, математик, бухгалтер, помічник стоматолога, статистик, помічник адвоката. На ринку праці у 2010 році, за прогнозами видання, ці професії опиняться на хвилі попиту.

У списку найгірших професій фігурують переважно робочі спеціальності. Десятку очолив різноробочий у нафтовидобувній промисловості - робота далека від ідеалу комфортного місця, ризикована, нервова і низькооплачувана за американськими мірками - 31 тисяча доларів на рік.

Важким і стресовим буде рік для лісорубів, фермерів, які виробляють молочну продукцію, зварювачів, будівельників, металургів, листонош і таксистів.

Рейтинг Forbes було складено на основі дослідження рекрутингового сайту Career Cast. Експерти враховували очікуваний дохід, попит з боку працедавців, комфорт робочого місця і рівень стресу.

Читайте також:

Власника "найкращої роботи у світі" вкусила смертельно небезпечна медуза

Професію банкіра визнали найбільш шкідливою та збитковою

Forbes визначив десять "головних професій" наступних 10 років

Американець освоїв 50 професій в 50 штатах за 50 тижнів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: