Forbes склав список антикризових професій

Американський журнал Forbes склав список професій, власникам яких найлегше зберегти роботу, або знайти нову в умовах економічного спаду в США.

Перше місце зайняла професія торгового представника із зарплатою 55-65 тисяч доларів на рік, велику частину якої становлять комісійні.

На другому місці - робота в сервісі підтримки клієнтів в крупних колл-центрах або корпораціях. Зарплата тут вже набагато скромніша - 25-35 тисяч доларів на рік. Третє місце в рейтингу Forbes займає робота бухгалтера в крупних консалтингових компаніях, які надають послуги бухобліку компаніям США. Зарплата фахівця на такій посаді - 35-45 тисяч доларів на рік.

Четверте місце в рейтингу Forbes займають соціальні працівники, які теж отримують 35-45 тисяч доларів на рік.

На п'ятій позиції в рейтингу журналу розташувалися розробники програмного забезпечення із зарплатою в 75-85 тисяч доларів.

Тільки з 1 листопада цього року, за даними Forbes, компанії, які входять в 500 найбільших компаній США, звільнили 90 тисяч людей, а кількість американців, які вперше звернулися за засобами з безробіття, досягло рекордного за 16 років показника. У жовтні кількість безробітних в США перевищила 10 мільйонів людей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: