Ford звільнить 7 тисяч працівників, 900 – вже у перший тиждень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Скорочення торкнуться менеджерів та офісних працівників.

Американський автовиробник Ford заявив у понеділок, що звільняє близько 7 тисяч працівників в усьому світі. Близько 900 з них скоротять вже цього тижня.

Про це генеральний директор компанії Джим Хекет повідомив працівникам електронною поштою, передає CNBC.

Звільнення стосуватимуться менеджерів та офісного персоналу – загалом планується скоротити близько 10% "білих комірців" по всій земній кулі. Таким чином Ford, завдяки реорганізації та скороченню бюрократії, сподівається зменшити свої витрати на 600 млн доларів щорічно.

Більшість звільнень відбудуться за кордоном, але приблизно 2 300 працівників Ford у США теж зачепить цей процес. Скорочення мають завершитися до серпня цього року.

Зазначається, що ця хвиля звільнень не вплине на робітників, задіяних на виробництві.

На кінець минулого року компанія Ford мала приблизно 199 000 працівників по всьому світу, що на 3 тисячі менше, ніж у попередньому році.

Раніше повідомлялося, що вже влітку 2019 року компанія Ford готується повністю відмовитися від виробництва і продажу легкових автомобілів у Росії. Видання "Коммерсантъ" повідомляло, що Ford буде виробляти у РФ на заводі в Єлабузі тільки легкові комерційні авто. На цьому ж підприємстві випускаються позашляховик Ford Explorer і кросовер Kuga. Чи збережуть їхнє виробництво, поки що невідомо. Разом з тим ще два заводи у Всеволожську і Набережних Челнах швидше за все закриють. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції