"Форт Трампа": Мінськ і Варшава обговорять можливе розміщення в Польщі військової бази США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Будуть відповідні діалоги на рівні міністрів оборони і також по лінії міністерств закордонних справ.

Мінськ і Варшава готові обговорити можливе розміщення в Польщі так званого "форту Трампа" - постійної військової бази США. Будуть відповідні діалоги на рівні міністрів оборони і також по лінії міністерств закордонних справ.

Про це заявив голова Ради Республіки національних зборів Білорусі Михайло Мясникович, - пише російський Інтерфакс з посиланням на телеканал ОНТ.

За його словами, під час обговорення питання про можливе розміщення бази польська сторона "досить конструктивно реагувала і запевняла і на рівні міністра закордонних справ, і президента, що це в жодному разі не повинно привести до якоїсь ескалації напруженості".

Наприкінці минулого року президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Мінськ і Москва займаються пошуком адекватної і незатратної відповіді на можливе розміщення постійної військової бази США в Польщі.

"Звичайно, ми зі своїм головним союзником (Росією - ред) думаємо про те, як нам протистояти всьому цьому і як з мінімальними витратами знайти адекватну відповідь", - додав президент Білорусі.

ВідеоПольща готова заплатити США, аби ті розгорнули власну військову базу на їхній території

Два мільярди доларів Міністерство оборони Польщі хоче вкласти у розміщення на постійній основі американської бронетанкової дивізії. Про це польські ЗМІ пишуть із посиланням на документи Міноборони Польщі.

Польща готова заплатити США, аби ті розгорнули власну військову базу на їхній території

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп обговорив питання розміщення постійної військової бази в Польщі президентом Польщі Анджеєм Дудою під час зустрічі у Вашингтоні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції