Фото Мєдвєдєва стало четвертим серед найдорожчих фотографій світу

У Санкт-Петербурзі Дмитро Мєдвєдєв продав свою фотороботу за 1 мільйон 725 тисяч доларів.

Тобольський Кремль Мєдвєдєва
AFP
"Тобольський Кремль" Дмитра Мєдвєдєва
Фоторобота президента Росії Дмитра Мєдвєдєва "Тобольський Кремль", яка була продана на благодійному аукціоні "Різдвяна азбука" у Санкт-Петербурзі, стала четвертою у списку найдорожчих фотографій в історії.

Знімок тобольського Кремля за 51 мільйон рублів (1 мільйон 725 тисяч доларів) придбав член ради директорів компанії "Ілім-груп" Михайло Зінгаревич.

На торги було виставлено відбиток розміром 50 на 60 сантиметрів. На фотографії зображений тобольський Кремль (єдиний кам'яний кремль у Сибіру) зверху, вочевидь, знятий президентом з вертольота.

На першому місці в Топ-10 найдорожчих фотографій світу – безіменна робота Річарда Прінса з серії "Ковбой", яка була продана в 2008 році за 3 мільйони 401 тисячу доларів.

Потім йде диптих Андреаса Гурські "99 центів II", проданий в 2007 році за 3 мільйони 346 тисяч доларів (який, до речі, придбав український бізнесмен Віктор Пінчук).

Замикає першу трійку фотографія Едварда Штайхена "Місячне сяйво в ставку", за яку в 2006 році заплатили 2 мільйони 928 тисяч доларів.

Дмитро Мєдвєдєв відомий як завзятий фотолюбитель. На особистому сайті третього президента Росії навіть є окрема сторінка, присвячена його фотороботам.

Читайте також:

Путін та Мєдвєдєв встали на лижі

Новорічний мультфільм про Путіна і Мєдвєдєва шокував світ

Мєдвєдєв: те, що я кажу – в граніті відливається

Опис дачі Мєдвєдєва виклали в Інтернет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: