Фото у формі і посада: у РФ співробітників Слідчого комітету зобов'язали "апґрейдити" сторінки "ВКонтакте" - ЗМІ

Публікацію інших фотографій і "матеріалів" особистого характеру, не пов'язаних з роботою відомства, працівникам СК запропонували "уникати".

Співробітники Слідчого комітету отримали розсилку з правилами ведення облікових записів в соцмережах.

Про це РБК розповів представник регіонального слідчого управління СКР, який попросив не називати його ім'я.

Подібні правила, за його словами, торкнуться "тільки старших помічників управлінь по ЗМІ".

"Загальний посил" цієї інструкції полягає в тому, що "треба більш виважено підходити до того, що розміщується на сторінках старших помічників, наприклад, на фото треба бути у формі". Щодо особистих сторінок працівників відомства в соціальних мережах, як зауважив представник регіонального управління СК, вказівок не надходило.

"Слідчі" отримали розсилку з правилами ведення акаунтів в соцмережі повідомляло і російське видання Life. Документ був розісланий по відомчим управлінням в зв'язку з тим, що глава СКР Олександр Бастрикін зареєструвався у "ВКонтакте" і став додавати в друзі особисті сторінки "регіональних помічників" і особисті сторінки, "створені від імені слідчих підрозділів в соціальній мережі "ВКонтакте".

На сторінках працівників Слідчого комітету обов'язково повинна з'явитися їхня фотографія у формі, а в статусі — посадив. Крім того, співробітникам СК "надалі" необхідно буде "републікувати" в свій аккаунт "найбільш цікаву інформацію про роботу, яка розміщена в офіційній групі" підрозділів відомства, а на своїй сторінці в якості першого запису розмістити пост з пропозицією підписатися на офіційну групу.

Публікацію інших фотографій і "матеріалів" особистого характеру, не пов'язаних з роботою відомства, працівникам СК запропонували "уникати".

Нагадаємо, 15 травня президент України Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" щодо низки російських компаній. На три роки блокуються активи російських сайтів "ВКонтакте", "Однокласники", "Мейл.ру" і "Яндекс", інтернет-провайдерам заборонено надавати доступ до зазначених ресурсів.

Раніше прес-секретар українського представництва "ВКонтакте" Влад Леготкин записав відеозвернення, в якому прокоментував блокування соцмережі в Україні.

Штат українського підрозділу налічував вісім співробітників. В Україні він відкрився в 2012 році.

Залиште свій коментар