Фотограф, який зняв повій з Берлусконі, просить політичного притулку в Іспанії

Після публікації знімків з вечірки на особистій віллі прем'єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі, фотографа звільнили, а його фотоархів конфіскували прокуратурою. Наразі він побоюється переслідування.

Італійський фоторепортер Антонелло Дзаппаду, який у минулому році прославився пікантними знімками з вечірки в басейні на особистій віллі прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі, попросив політичного притулку в Іспанії. На фотографіях, опублікованих в іспанській газеті El Pais і які стали причиною скандалу, зображені напівроздягнуті повії, а також колишній чеський прем'єр-міністр Мірек Тополанек.

Після публікації цих знімків Дзаппаду був звільнений з видавництва, а його фотоархів конфіскований прокуратурою і досі не повернуто. "Я припускав, що в цій грі з Берлусконі у мене будуть проблеми. Тепер я в цьому переконаний", - сказав Дзаппаду. Наразі фотограф просить політичного притулку в Іспанії: "Я залишаю Італію, тому що за свою журналістську діяльність мене піддають тут політичному переслідуванню".

Наприкінці травня 2009 Берлусконі звернувся з офіційною заявою у відомство державного Гаранта недоторканності приватного життя в Італії, в якому зажадав запобігти публікації численних фотографій, зроблених на Віллі Чертоза під час різдвяних свят 2008 фотографом Антонелло Дзаппаду.

У заяві прем'єра говорилося, що ці матеріали відображають моменти суто особистого життя, і тому їх розповсюдження незаконно. Італійським ЗМІ також стало відомо, що різдво на Віллі Чертоза в 2008 році в числі багатьох інших повій була і 17-річна неаполітанка Ноєм Летиція. За відомостями преси, присутність Берлусконі 26 квітня цього року на святкуванні повноліття Ноєм, яка ніжно називає його "папі", стало останньою краплею, що переповнила чашу терпіння дружини прем'єра Вероніки Ларіо. У результаті на початку травня вона офіційно подала на розлучення.

Восени 2009 року фотографіями, виконаними Дзаппаду, зацікавилося велике ізраїльське рекламне агентство. Творчість італійського папараці повинна була з'явитися на величезних рекламних щитах, встановлених уздовж шосе Аялон в Тель-Авіві. За словами Антонелло Дзаппаду, рекламники сказали, що хотіли б використовувати декілька фотознімків зі скандальної серії для реклами мережі ресторанів та готелів у Тель-Авіві.

Читайте також:

Берлусконі відкупився від дружини за 3,6 млн євро на рік

Берлусконі вибили зуби статуеткою Міланського собору

Дружина Берлусконі вимагає 43 млн євро щорічних аліментів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: