Франція підрахувала щоденні збитки від страйків

Через масові протести у Франції країна зазнала збитків. Страйки обходяться країні в 200-400 мільйонів євро щодня.

Французька влада оцінила шкоду, яку завдають бюджету країни страйкарі. Як повідомив у понеділок, 25 жовтня, міністр фінансів Крістін Лагард, страйки обходяться Франції в 200-400 мільйонів євро щодня.

Масові акції протесту охопили Францію у вересні. У деяких регіонах страйки вилилися в безлади і зіткнення з поліцією. У Парижі через протести муніципальних працівників була порушена робота громадського транспорту. Страйки позначилися і на авіаперевезеннях і залізничному сполученні.

15 жовтня до страйків приєдналися нафтопереробні заводи. Це призвело до нестачі палива у Франції і поставило країну під загрозу транспортного колапсу. Роботу одного з нафтопереробних заводів - "Гранпюі" (Grandpuits), що є головним постачальником бензину для паризького регіону та авіагасу для столичних аеропортів, вдалося відновити тільки після втручання поліції.

Невдоволення французів викликав законопроект, що підвищує пенсійний вік з 60 до 62 років. 15 вересня документ схвалив Національні збори Франції - нижня палата парламенту. 22 жовтня законопроект підтримав і Сенат. Фінальне голосування призначене на 27 жовтня; у разі остаточного схвалення документ відправлять на підпис президенту Ніколя Саркозі.

21 жовтня генеральний директор Асоціації хімічної промисловості Франції Жан пелен (Jean Pelin) заявив, що збитки, завдані лише хімічній промисловості, досяг приблизно мільярда євро, а кожен новий день обходиться ще мінімум в 100 мільйонів. На думку Пелена, це серйозний удар по економіці, який припав на період її відновлення після глобальної економічної кризи.

Читайте також:

Рейтинг Саркозі обвалився через пенсійну реформу

Сенат Франції схвалив пенсійну реформу Саркозі

Французькі жандарми розблокували один з нафтозаводів: є поранені

Профспілки Франції проведуть чергові загальнонаціональні акції протесту

ВідеоФранція підрахувала щоденні збитки від страйків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: