Франція проігнорувала вимогу Європарламенту припинити висилку циган

Франція відмовила депутатам Європарламенту у проханні припинити депортацію циган у Болгарію і Румунію.

Французький міністр у справах імміграції Ерік Бессон (Eric Besson) заявив, що його країна не має наміру припиняти депортації циган у Болгарію і Румунію.

Таку заяву Бесон зробив під час візиту до Румунії, незабаром після того, як із закликом негайно зупинити депортації до французької влади звернулися депутати Європарламенту. У відповідь міністр лише заявив, що Франція постарається сприяти інтеграції висланих циган у румунське суспільство.

Керівництво Румунії, зі свого боку, також пообіцяв сприяти інтеграції циган. Крім того, Бухарест оголосив про намір направити до Франції співробітників румунської поліції, які будуть допомагати французьким колегам боротися зі злочинами, які вчиняються на території Франції громадянами Румунії.

З середини серпня в Румунію і Болгарію були вислані кілька сот циган, які нелегально проживали у Франції. Французька влада стверджує, що депортації здійснюються на добровільній основі і кожній сім'ї, яка погодилася повернутися в країну постійного проживання, виплатили грошову компенсацію.

Паралельно з висилкою людей здійснюється знищення нелегальних поселень, в яких жили цигани. Французька влада пояснює свої дії боротьбою зі злочинністю, яка, за їхніми словами, процвітає в циганських таборах.

Тим часом, багато хто у Франції побачили в депортаціях циган дискримінацію за етнічною ознакою. До такого ж висновку прийшли депутати Європарламенту, які 9 вересня засудили дії французької влади.

Читайте також:

Європарламент зажадав від Франції зупинити депортацію циган

Франція продовжить висилку циган

Французи вийшли на демонстрації на захист циган

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: