Франція провела рідкісну симуляцію місії з ядерного стримування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

11-годинна місія включала дозаправку і перевірку всіх фаз місії атаки із застосуванням винищувача.

Військово-повітряні сили Франції провели рідкісну симуляцію місії з ядерного стримування, після того, як США оголосили про плани вийти Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності.

Про це у вівторок, 5 лютого, пише "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

11-годинна місія включала дозаправку, перевірку всіх фаз місії атаки із застосуванням багатоцільового винищувача четвертого покоління Rafale.

"Ці реальні удари заплановані в системі озброєнь. Вони проводяться через досить регулярні проміжки часу, але залишаються рідкісними, тому що запускається справжня ракета без боєголовки", - заявив спікер ВВС Франції полковник Сиріл Дювів'є.

Французькі військові не повідомили, коли проводилася місія і як часто взагалі проходять такі симуляції.

Франція щорічно витрачає близько 3,5 мільярдів євро на підтримку свого ядерного арсеналу, який складається з 300 ракет.

Нагадаємо, 1 лютого США оголосили про рішення призупинити участь у ДРСМД від 2 лютого. Про це намір США заявляли ще в середині січня. Цьому передувало звинувачення Росії в порушенні договору, оскільки остання, за словами представників американського Держдепу, розробляє крилаті ракети наземного базування середнього радіусу дії. І це прямо порушує договір. Президент США Дональд Трамп уже заявив, що Сполучені Штати почнуть підготовку військового відповіді на порушення Росією зобов'язань. Російський президент Володимир Путін своєю чергою заявив, що РФ призупиняє участь у ДРСМД і починає розробку гіперзвукової ракети.

ВідеоЧерез 60 днів у світі може розпочатися нова гонка ядерних озброєнь

60 днів ультиматуму, залишені Америкою Росії на врегулювання ситуації, завершаться в лютому. Та в будь-яке врегулювання вже мало, хто вірить. Найімовірніше, світ чекає нова гонка озброєнь. Вже створені в російських секретних цехах ракети середньої та малої діяльності раптом опиняться на військових базах на кордонах багатополярного світу. Тоді як американські ракети стануть в Східній Європі.

Через 60 днів у світі може розпочатися нова гонка ядерних озброєнь

Залиште свій коментар

Вибір редакції