Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Франція та Німеччина підтримали ідею подовження дії закону про особливий статус ОРДЛО

Країни сподіваються на мирне вирішення ситуації на Донбасі.

Франція та Німеччина підтримали ініціативу щодо подовження дії закону про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей.

Про це написала посол Франції в Україна Ізабель Дюмон у своєму Twitter.

"Ми підтримуємо зусилля Верховної Ради подовжити дію особливого статусу, що дасть можливість мирного врегулювання конфлікту на сході України", - заявила вона.

Окрім цього на підтримку цієї ініціативи виступило посольство ФРН в Україні. Відповідна заява оприлюднена у Twitter.

"Німеччина підтримує продовження закону про особливий статус. Немає альтернативи дипломатичному рішенню у східній Україні!", - пише посольство Німеччини в Україні.

Нагадаємо, 4 жовтня президентський законопроект щодо реінтеграції Донбасу було подано до парламенту. Зокрема, документом визначаються тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях. Проект закріплює пріоритетність виконання безпекових положень Мінських домовленостей. За фізичними та юридичними особами зберігається право власності та інші речові права на майно, у тому числі на нерухоме майно, включаючи земельні ділянки, що розташовані на тимчасово окупованих територіях.

Законопроект визначає, що Україна не несе відповідальності за протиправні дії Росії як держави-агресора, її збройних сил, інших військових формувань та окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях. 

Трохи згодом до Ради Порошенко подав другий законопроект по Донбасу, який дозволить ввести миротворчу місію ООН та зберегти міжнародні санкції. Документ пропонує тимчасово, на строк, що закінчується через один рік з дня набрання чинності Законом України "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей", запровадити особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей. 

Своєю чергою ще вчора Посольство США підтримало ініціативу про подовження дії особливого статусу окупованих територій. 

Відео Депутати внесли поправки до законопроекту про деокупацію Донбасу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції