Франція відкриває свої кордони для щеплених мандрівників з будь-яких країн: які умови в'їзду

Франція відкриває свої кордони для щеплених мандрівників з будь-яких країн: які умови в'їзду

Для вакцинованих CoronaVac країна поки що залишається закритою.

Франція посилить обмеження для невакцинованих мандрівників з низки країн, щоб протистояти поширенню COVID-19, і водночас дозволить в'їзд для тих, хто отримав всі щеплення, незалежно від країни походження.

Про це 17 липня заявив прем'єр-міністр країни Жан Кастекс, повідомляє Reuters.

За словами чиновника, від 17 липня повністю вакциновані мандрівники (які отримали дві дози) з будь-якої країни зможуть в'їхати до Франції без тесту. У заяві прем'єра також йдеться про те, що щеплення має бути проведене лише схваленими Європейським агентством з лікарських засобів вакцинами: Pfizer, Moderna, AstraZeneca або Janssen. 

"Оскільки вакцини ефективні проти вірусу і, зокрема, його варіанта "Дельта", обмеження для мандрівників, які пройшли повну вакцинацію вакциною, визнаною Європейським агентством з лікарських засобів (Pfizer, Moderna, AstraZeneca або Janssen), будуть скасовані в цю суботу, 17 липня, незалежно від країни походження", - заявив Жан Кастекс.

Водночас, Франція посилює обмеження для невакцинованих мандрівників. Так, починаючи від неділі, 18 липня, невакциновані мандрівники з Великої Британії, Іспанії, Португалії, Кіпру, Нідерландів та Греції повинні будуть пред'явити тест на COVID-19, зроблений менш ніж за 24 години до поїздки у Францію. Зараз допускаються тести, дійсні протягом 48 годин для мандрівників з Британії і до 72 годин для інших зазначених країн.

Нагадаємо, раніше очільник МЗС України повідомив, що для наших громадян від 17 липня відкрилися Данія. Для в'їзду до країни достатньо лише негативного тесту на коронавірус.

Новини світу: Нідерланди та Австрія відкрили кордони для вакцинованих українців

Новини світу: Нідерланди та Австрія відкрили кордони для вакцинованих українців

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
1446
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація